Napsali nám

Rekonstrukce bytů – reference

Až vaše reference na vašem webu mě přesvědčili. A doufám, že tam dáte i tuto, kterou jsem s tímto záměr napsal. Rekonstrukce bytů (byly totiž dva) jsem si u vás objednal nedávno a již nyní je hotovo! Vše co píšete na webu, skutečně sedí, žádné výmysly.  A ten kdo se ještě rozhoduje, jestli oslovit vaší firmu, nebo, tak poslechněte mě! Ano, běžte do toho. Já byl spokojen na 200%. (dva byty jsem si nechal zrekonstruovat! A vy budete taky! Doporučuji a děkuji moc!

PS: omluva, nejsme žádný spisovatel a slohy mě nikdy nebavili.
S pozdravem
Karel Kučera

Rekonstrukce bytu – to počká

Náš byt potřeboval rekonstrukci bytu jako sůl. Ale stále jsem to odkládal a odkládali, vždyť ani není divu. V dnešní době? Kdy někde zaplatíte, a nic se nestane? Kdy firmy nefungují, jak mají? Soudy apod. prostě se mi do toho nechtělo. Pak mi můj známý dal tip na vás, že 100% spokojenost. Tak jsem do toho šel. A musím říct, že spokojenost byla 120%! Takže i nyní já doporučuji vás. Dobré firmy by se doporučovat měli. Děkuji a přeji mnoho zdaru!

Jan Novák

Rekonstrukce bytu – díky

Rekonstrukce bytu od vaší firmy Korpstav s.r.o. proběhla nad naše očekávání. Byl to šok! Vstoupil jsem do bytu a náš starý byt nepoznával. Spíše to připomínalo prohlídku zcela nového bytu a každou chvíli jsem čekal, jestli se mě někdo zeptá „koupíte tento nový byt?“ Barvo, skvělá práce, děkuji moc.

S pozdravem

Jan Přímoský